Klocki LEGO i najnowsze zestawy z Minecraft

lego-2589872_960_720

Producenci LEGO zdają sobie sprawę z tego, że muszą wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Co za tym idzie – muszą oni śledzić trendy i budować takie zestawy, których kupno będą mieć w kieszeni. W związku z tym postanowili oni stworzyć zestawy LEGO, które nawiązują do słynnej na całym świecie gry Minecraft. Dzięki temu LEGO nie tylko zarabia, ale również promuje grę, która pobudza u najmłodszych wyobraźnię, jak również uczy ich logicznego i kreatywnego myślenia.

Jeżeli więc chcecie kupić swojemu dziecku klocki LEGO właśnie z tej kolekcji, warto byłoby się zastanowić, jakich zestawów powinniśmy szukać.

Najpopularniejsze zestawy LEGO Minecraft

 

Do najczęściej kupowanych i wymienianych w różnych zestawieniach należą poniższe zestawy:

– LEGO MINECRAFT, klocki Farma, w których poza podstawowymi figurkami, takimi jak: główny bohater czy oczywiście zwierzęta i budynek farmy możemy również odnaleźć łuk do szkieletu, skrzynię czy też łopatę. Gra rozpoczyna się w momencie rozłożenia całego zestawu. Dziecko, które podjęło się zabawy tymi klockami, musi zacząć logicznie myśleć. Inaczej nie będzie miało szans na wygraną. Aby pozyskać mięso, zmuszony zwierzęta, które odnajdzie w zestawie, umieścić za ogrodzeniem. Żeby zaś posiadać wodę w gospodarstwie, będzie musiał zbudować kanał melioracyjny od wodospadu. Nie jest to proste zadanie. Przede wszystkim musi najpierw o tym pomyśleć. Dzięki tej wodzie warzywa i zboże, które posiada będą miały szansę odpowiedniego wzrostu. To co jest fascynujące w tej grze, to fakt, że nie trzeba za każdym razem budować takiego samego gospodarstwa, za każdym razem może być inne – w zależności, kto co wymyśli. Można również zestaw połączyć z innymi, które są dostępne na rynku, dzięki czemu powoli będzie można z klocków zbudować każdą z plansz występującą w grze.

– LEGO MINECRAFT, klocki Pierwsza noc – jest to zestaw, który idealnie pasuje do poprzedniej propozycji (gry, w której budujemy farmę). Dzięki połączeniu obu tych gier, można stworzyć niesamowitą przestrzeń, która da graczowi jeszcze więcej frajdy i zabawy. Ten zestaw pozwoli każdemu małemu człowiekowi przeżyć pierwszą noc w grze. Każdy może się bowiem domyślić, że w nocy grasują złe postaci, które mogą głównemu bohaterowi zrobić krzywdę. Dlatego też ten zestaw jest tak istotny, aby dopełnić całości. Dzięki niemu zbudujemy schronienie i zagrodę, które pozwolą ochronić graczowi nie tylko siebie, ale przede wszystkim jego zwierzęta przed potworem. Jak się nazywa ten potwór? To nic innego, jak Creeper.

Tags:
Deborah Evans